خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید
پیام
  • PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

صفحه اصلی

محتوا - موبایل

بازدید سرزده بخشداربوشکان از شلدان+تصاویر

دیارمهر: روز سه شنبه 93/6/25 مردم نماز گزار روستای شلدان به طور سرزده شاهد حضور بخشدار بوشکان در جمع خود بودند. قابل ذکر است که عده زیادی از اهالی شلدان هنوز بخشدار را نمی شناختند.

یادی از باران

29 خرداد سالروز شهادت دکتر علی شریعتی است .مردی که با اندیشه هایش برای همیشه در تاریخ این سرزمین جاودانه ماند.

به همین جهت چند اثر خوشنویسی از هنرمند عزیز آقای عبدالله رضایی تقدیم حضورتان می گردد.که حاوی سخنان ارزشمنددکتر است.

عبدالله رضایی متولد 1364 و اهل شهر کلمه است .وی چند سالی است که به یادگیری خوشنویسی مشغول است و هم اکنون موفق به اخذ مدرک ممتاز شده است.

خودکشی چرا؟

یک روانشناس نیز معتقد است: زشت بودن طلاق در جامعه، عدم حمایت درست خانواده در صورت جدایی و ترس از بدتر شدن شرایط در صورت طلاق سبب می شود زن متاهل در حالتی قرار بگیرد که دیگر نخواهد زنده بماند.

گفتگو با مبتکر هم دیاری

متن زیر گفتگویی است با یکی از جوانان دیارمان که با خلاقیت و تلاش توانسته است یکی از مشکلاتی که شاید خیلی از مردم بخش ما و کلیه کشاورزان با آن مواجه هستند را حل کند و آن سیستم محافظ پمپ و لوله است. دغدغه ای که به ویژه در این سال های کم آبی همیشه همراه کشاورزان بوده است که اتفاقی برای تلمبه هایشان در زمانهایی که در حال کار است و خودشان نیز حضور ندارند نیافتد و هزینه های گزافی را بر روی دستشان بگذارد.

Has no article!
تصاویر: حواشی پیروزی والیبال ایران بر امریکا
بعد از برد شیرین برابر ایتالیا حالا نوبت به آمریکا رسید که در برابر جوانان ایران زانو زند. تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقتدرانه برابر آمریکا به دومین برد خود در مسابقات قهرمانی جهان دست یافت.