خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید
پیام
  • PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

صفحه اصلی

محتوا - موبایل

نماز عید فطر در فاریاب
پس از یک ماه مهمانی خوان حضرت حق امروز فطر آمد فطری که ارتباط مستقیمی با فطرت نو شده ی ما در یک ماه روزه داری دارد.مردم فاریاب با اجتماع خود در مدرسه حضرت معصومه (س) نماز عید فطر را به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمد عابدی به پا داشتند.
یادی از باران

29 خرداد سالروز شهادت دکتر علی شریعتی است .مردی که با اندیشه هایش برای همیشه در تاریخ این سرزمین جاودانه ماند.

به همین جهت چند اثر خوشنویسی از هنرمند عزیز آقای عبدالله رضایی تقدیم حضورتان می گردد.که حاوی سخنان ارزشمنددکتر است.

عبدالله رضایی متولد 1364 و اهل شهر کلمه است .وی چند سالی است که به یادگیری خوشنویسی مشغول است و هم اکنون موفق به اخذ مدرک ممتاز شده است.

گاهی دلم .... (عکس های قدیمی)
خسته و بی حوصله ای، البوم عکس را برمیداری ، گوشه ای کز می کنی .
اولین برگ را که ورق می زنی ...
دیگر در خودت غرق می شوی
چشم بگشا كه ...

گاهي وقت ها ، پشت پنجره هاي غفلتمان و در هياهوي موهوم زندگي امروز ،چشممان از ديدن چيزهايي محرومند كه طراوت را معني مي كنند. چيزهايي مثل لحظه شكفتن يك غنچه ، مثل افتادن يك برگ بر روي سطح زلال آب،مثل وسواس يك زنبور براي نوشيدن شهر گلي بهتر و...

 
   
فوتبال بخش ،حامی می خواهد
امروزه فوتبال به عنوان ورزش اول دنیا با جاذبه های فراوان خود میلیون ها نفر را در سراسر جهان به خود مشغول کرده و قسمت اعظمی از اوقات فراغت جوانان را پر می کند. همین گستردگی مخاطب، فوتبال را به یکی از اثرگذارترین مولفه ها در حوضه های فرهنگی، اجتماعی،
Has no article!
سخنرانی رهبری در جمع دانشجویان
حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.