دیار مهر http://deyaremehr.ir وبگاه فرهنگی اجتماعی خبری Tue, 20 Feb 2018 11:27:27 +0330 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.4 جزئیات دقیق ضرب و شتم ۸ دانش‌آموز اصفهانی/ احضار معلم به منظور پاسخگویی http://deyaremehr.ir/57024 Tue, 20 Feb 2018 11:27:27 +0000 http://deyaremehr.ir/57024

سخنگوی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان با اشاره به ضرب و شتم ۸ دانش آموز توسط معلم آنها گفت: دانش آموزان در سلامت کامل هستند و معلمی که با دانش آموزان درگیر شده برای پاسخگویی به آموزش‌وپرورش احضار شده است.

 علیرضا مهدی در گفت‌وگو با تسنیم، پیرامون ضرب و شتم دانش آموزان در مدرسه جمال، مقطع متوسطه دوم، در ناحیه ۵ آموزش‌وپرورش اصفهان اظهار داشت: امروز مشاور مدرسه به کلاس می‌رود و با دانش آموزان درگیر می‌شود و ضرب و شتم رخ داده است اما به بزرگی که در فضای مجازی به آن پرداخته شده نیست و بیشتر درگیری لفظی بوده است.

وی تصریح کرد: برخورد فیزیکی بین مشاور و مجموعه بچه‌ها رخ داده است، بلافاصله مدیر مدرسه و حراست آموزش‌وپرورش ناحیه ۵ وارد عمل می‌شوند و دانش آموزان را به بیمارستان انتقال می‌دهند، ۶ نفر از دانش آموزان به بیمارستان انتقال داده می‌شود که ۳ نفر از آن‌ها به بیمارستان عیسی بن مریم و ۳ نفر از آن‌ها به بیمارستان کاشانی منتقل می‌شوند تا از سلامت کودکان اطمینان حاصل شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان از سلامت همه کودکان خبر داد و افزود: ۴ نفر از دانش آموزان مرخص شده‌اند اما ۲ نفر از آن‌ها در بیمارستان برای مراقبت‌های بیشتر نگه داشته شده‌اند، این دو کودک هم در سلامت هستند و تنها به دلیل قوانین بیمارستان تا کنون مرخص نشده‌اند. هم‌اکنون مدیر مدرسه و حراست آموزش‌وپرورش ناحیه ۵ و مدیر مدرسه در بیمارستان حضور دارند.

وی به پیگیری جدی آموزش‌وپرورش استان اصفهان پیرامون این واقعه اشاره کرد و گفت: مشاور مدرسه به آموزش‌وپرورش احضار شده و چهارشنبه باید برای پاسخگویی حضور پیدا کند و درصورتی‌که نتواند جواب قانع کننده داشته باشد با او به‌طور قطع برخورد خواهد شد.

]]>
سخنگوی ارتش: با همکاری روسیه محل تقریبی سقوط هواپیما پیدا شد http://deyaremehr.ir/57023 Tue, 20 Feb 2018 10:56:09 +0000 http://deyaremehr.ir/57023
سخنگوی ارتش: با همکاری روسیه محل تقریبی سقوط هواپیما پیدا شد


Source link

]]>
سفر شهردار تهران به پایتخت لهستان http://deyaremehr.ir/57022 Tue, 20 Feb 2018 10:49:27 +0000 http://deyaremehr.ir/57022
سفر شهردار تهران به پایتخت لهستان

]]>
ترکیه نام خیابان محل سفارت آمریکا را تغییر داد http://deyaremehr.ir/57021 Tue, 20 Feb 2018 10:11:18 +0000 http://deyaremehr.ir/57021

ترکیه نام خیابان محل سفارت آمریکا در آنکارا را به نام عملیات این کشور در منطقه «عفرین» سوریه، تغییر داد.

 ترکیه نام خیابان محل سفارت آمریکا در آنکارا را به «شاخه زیتون» تغییر داد.

«شاخه زیتون» نام عملیات ارتش ترکیه در منطقه «عفرین» سوریه است که عله کُرد‌های تحت حمایت آمریکا اجرا شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد‌پرس، پیشتر وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرده بود با تغییر نام خیابان سفارت این کشور در ترکیه مشکلی نداشته و این کشور می‌تواند هر نامی را برای خیابان سفارت آمریکا انتخاب کند.

]]>
تایید تیراندازی در تجمع دراویش در تهران http://deyaremehr.ir/57020 Tue, 20 Feb 2018 09:54:54 +0000 http://deyaremehr.ir/57020
تایید تیراندازی در تجمع دراویش در تهران


Source link

]]>
اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد به منطقه سقوط هواپیما http://deyaremehr.ir/57019 Tue, 20 Feb 2018 09:32:52 +0000 http://deyaremehr.ir/57019
اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد به منطقه سقوط هواپیما

]]>
الاهلی صدرنشین گروه A شد http://deyaremehr.ir/57018 Tue, 20 Feb 2018 08:55:15 +0000 http://deyaremehr.ir/57018

الاهلی عربستان با برتریدو بر یک برابر الجزیره صدرنشین گروه A شد.

 در دومین دیدار گروه لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های الاهلی عربستان و الجزیره امارات برابر هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک نماینده عربستان به پایان رسید.

برای الاهلی جاسم در دقیقه ۱۰ و مهندی در دقیقه ۷۰ گلزنی کردند و تنها گل الجزیره را موسیلم به اشتباه درون دروازه خودی قرار داد.

در دیگردیدار این گروه، تراکتورسازی با سه گل مغلوب الغرافه شد.

به گزارش دیارمهر، در این گروه الاهلی با شش امتیاز صدرنشین است و تراکتورسازی بدون امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

]]>
زلزله ۴٫۶ ریشتری در حوالی آذربایجان غربی http://deyaremehr.ir/57017 Tue, 20 Feb 2018 08:50:47 +0000 http://deyaremehr.ir/57017
زلزله ۴٫۶ ریشتری در حوالی آذربایجان غربی


Source link

]]>
اعزام ۳ پهباد ارتش برای تفحص هواپیمای مفقود شده http://deyaremehr.ir/57016 Tue, 20 Feb 2018 08:10:26 +0000 http://deyaremehr.ir/57016
اعزام ۳ پهباد ارتش برای تفحص هواپیمای مفقود شده

]]>
هشدار سازمان ملل در مورد احتمال رویارویی بین اسرائیل و حزب الله http://deyaremehr.ir/57015 Tue, 20 Feb 2018 07:49:44 +0000 http://deyaremehr.ir/57015
هشدار سازمان ملل در مورد احتمال رویارویی بین اسرائیل و حزب الله


Source link

]]>
گزارشی از تغییرات امامان جمعه موقت پایتخت http://deyaremehr.ir/57014 Tue, 20 Feb 2018 07:28:05 +0000 http://deyaremehr.ir/57014

شاید بتوان احتمال داد که غیبت طولانی آیت الله جنتی به معنای وداع ایشان با تریبون نماز جمعه باشد. گرچه خبری درباره کنار رفتن ایشان از این مسئولیت تا کنون منتشر نشده است.

 محمود طالقانی اولین امام جمعه تهران بود. می‌گویند زمانی که اولین نماز جمعه‌های تهران برگزار می شده جمعیت تا بلوار کشاورز پشت سر خطیب جمعه تهران در نماز جمعه شرکت می کرده.
حالا بعد از نزدیک به چهار دهه از آن زمان، هنوز هر هفته خطیبان جمعه تهران در برنامه های نماز جمعه شرکت می کنند. البته برخی مواقع از سوی اصلاح‌طلبان گلایه‌هایی نسبت به تنوع فکری و سلیقه‌ای خطیبان مطرح می‌شود و این افراد معتقدند حضور خطیبان با سلایق مختلف موجب رونق نماز جمعه تهران خواهد شد.

شش خطیب تهران

در حال حاضر تهران شش نفر را به عنوان خطیب موقت نماز جمعه می شناسد. احمد جنتی، احمد خاتمی، کاظم صدیقی، موحدی کرمانی و البته ابوترابی فرد که هفته گذشته اولین تجربه خود را به عنوان خطیب نماز جمعه پشت سر گذاشت. از سویی دیگر در مقاطع حساس، مقام معظم رهبری نیز امامت نماز جمعه تهران را بر عهده گرفته اند. در واقع از زمان انتصاب آیت الله خامنه‌ای به عنوان امام جمعه تهران در ۲۴ دی ۵۸، فرد دیگری به عنوان امام جمعه منصوب نشده و روحانیون فعلی تحت عنوان “امام جمعه موقت تهران” نمازجمعه را برگزار می کنند.

غیبت معنادار آیت الله جنتی

نگاهی به نمازهای جمعه برگزار شده در سال ۹۶ نشان می دهد آیت الله جنتی، روحانی نود ساله در هیچ مراسم نماز جمعه‌ای به عنوان خطیب شرکت نکرده‌اند.  در سال ۸۸ بعد از خطبه مشهور آیت الله هاشمی رفسنجانی، ایشان دیگر در نماز جمعه حضور پیدا نکردند و شهریور آن سال کاظم صدیقی به عنوان امام جمعه جدید تهران معرفی شد. شاید بتوان گفت غیبت طولانی آیت الله جنتی نیز به معنای وداع ایشان با تریبون نماز جمعه باشد. گرچه خبری درباره کنار رفتن ایشان از این مسئولیت تا کنون منتشر نشده است.

در میان امام جمعه‌های موقت تهران، آیت الله امامی کاشانی قدیمی تر از سایرین محسوب می شود. سال ۷۸ نیز با پایان یافتن مسئولیت آیت الله یزدی در قوه قضائیه، ایشان به قم بازگشتند و احمد خاتمی به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب شدند. حجت الاسلام والمسلمین موحدی کرمانی نیز از سال ۹۱ به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب شدند. البته مقام معظم رهبری که بیش از ۲۴۰ خطبه در نماز جمعه تهران ایراد کرده‌اند، از بهمن ۹۰ در نماز جمعه تهران حاضر نشده‌اند.

موحدی کرمانی و غیبت دو ماهه

روز ۶ بهمن امسال ابتدا اعلام شد آیت الله موحدی کرمانی خطیب نماز جمعه خواهد بود اما نماز جمعه به اقامت حجت الااسلام احمد خاتمی برگزار شد. هفته بعد هم مجدد احمد خاتمی خطیب نماز جمعه بود و جز موارد استثنایی در چند سال اخیر بود که یک خطیب دو هفته پیاپی در تریبون نماز جمعه قرار بگیرد. به این ترتیب آیت الله موحدی کرمانی حدود دو ماه است که در نماز جمعه تهران حضور پیدا نمی‌کند. پیش از این در ابتدای دی ماه اخباری از بستری شدن ایشان در بیمارستان منتشر شده بود اما بعد از مرخص شدن از بیمارستان مجدد در نماز جمعه حضور پیدا کرده بود.

برگزاری نماز جمعه بین امام جمعه های موقت تهران تقریبا نوبتی است و از ابتدای امسال احمد خاتمی و کاظم صدیقی سیزده نوبت، آیت الله امامی کاشانی یازده نوبت و موحدی کرمانی ده نوبت خطیب نماز جمعه تهران بودند.

موحدی کرمانی و امامی کاشانی ۸۶ ساله، بعد از آیت الله جنتی مسن ترین خطیب نماز جمعه تهران هستند. کاظم صدیقی ۶۶ سال، سید محمدحسن ابوترابی‌فرد ۶۴ سال و سید احمد خاتمی ۵۷ سال سن دارند.

منبع : آفتاب‌‌نیوز

]]>
ضرب و شتم ۸ دانش‌آموز اصفهانی توسط معلم/ دانش‌آموزان بستری شدند/ معلم فقط احضار شد http://deyaremehr.ir/57013 Tue, 20 Feb 2018 06:49:38 +0000 http://deyaremehr.ir/57013
ضرب و شتم ۸ دانش‌آموز اصفهانی توسط معلم/ دانش‌آموزان بستری شدند/ معلم فقط احضار شد

]]>
ترکیه: ارتش سوریه وارد عفرین شود، فاجعه ایجاد می‌شود http://deyaremehr.ir/57012 Tue, 20 Feb 2018 06:44:46 +0000 http://deyaremehr.ir/57012
ترکیه: ارتش سوریه وارد عفرین شود، فاجعه ایجاد می‌شود


Source link

]]>
خطری برای «سلامت»! http://deyaremehr.ir/57011 Tue, 20 Feb 2018 06:04:24 +0000 http://deyaremehr.ir/57011

عضو هیات برد سلامت در بلایای وزارت بهداشت با اشاره به تاثیر شهرنشینی در سلامت افراد جامعه، گفت: بر این اساس در ایران به دنبال اقدامات سازمان بهداشت جهانی طرحی با عنوان «پیشگیری از حوادث در سطح شهرستان» و در راستای داشتن جامعه ایمن تدوین و اجرا شده است.

 دکتر غلامرضا معصومی در گفت‌وگو با دیارمهر، با اشاره به پدیده شهرنشینی که طی قرن‌ها زندگی بشر، رو به تکامل رفته است، گفت: معماری، شهرسازی، عمران، خیابان‌کشی، شریان‌های حیاتی و امنیت از جمله مواردی است که در تامین سلامت انسان‌ها، در کنار زندگی کردن باهم نقش ایفا می‌کنند. این درحالیست که متاسفانه برآیند آنچه تاکنون در طول این قرن‌ها در این حوزه‌ها اتفاق افتاده، آسیب‌ها و حوادث ناگواری بوده که گریبانگیر نسل انسان‌ها شده است.

وی با بیان اینکه طبق بررسی‌های انجام شده، آمار و ارقام به نوعی فواید زندگی شهرنشینی را زیر سوال می‌برند، افزود: بر اساس آمار نحوه شهرسازی، خیابان‌کشی، عمران شهرها ۴۱ درصد مصدومیت‌ها در معابر ترافیکی، ۳۳ درصد مصدومیت‌ها در منزل  و ۱۰ درصد مصدومیت‌ها را در محل کار به دنبال دارد. از طرفی در کشور ما نیز حوادث ترافیکی با ۳۰.۳ درصد، ضربه با ۲۷.۶ درصد و سقوط ۹.۷ درصد سه علت اول مصدومیت ناشی از حوادث محسوب می‌شوند.

معصومی با بیان اینکه از سوی دیگر ۷۰ درصد حوادثی که برای کودکان رخ می‌دهد در خانه‌های غیراصولی و غیر استاندار است، افزود: بر این اساس تدوین استاندارهای روزآمد و پیشرفته برای طراحی و ساخت شهرها از جمله اقداماتی است که مهندسین معماری شهرسازی و عمران انجام می‌دهند تا زندگی شهری عاری از هر گونه حادثه و آسیب ناشی از خطاهای انسانی باشد. در این زمینه سازماندهی‌ها و ساختارهای مختلفی نیز ایجاد شده که شاید بزرگ‌ترین آنها شهرداری‌ها و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان و… هستند.

وی با بیان اینکه در دنیا اقدامات متعددی برای بهبود  این شرایط شهرسازی انجام شده است، گفت: بر همین اساس سازمان جهانی بهداشت به تشکیل ساختاری تحت عنوان جامعه ایمن یا Safe Community اقدام کرد و الگوی پیشگیری از حوادث در قالب جامعه‌ ایمن، نخستین بار در سال ۱۹۸۸ میلادی از سوی دانشگاه کارولینسکای سوئد پیشنهاد شد و به عنوان الگویی مناسب برای پیشگیری از حوادث در سطح یک شهرستان، مورد قبول سازمان جهانی بهداشت قرار گرفت.

معصومی ادامه داد: اهداف اختصاصی این طرح شامل کاهش وقوع آسیب‌ها، مرگ‌ومیر و معلولیت ناشی از حوادث، جلب حمایت مسئولین سیاسی، جلب همکاری‌های سازمان‌های دولتی، غیردولتی و مردم  در ارتقای آگاهی مردم نسبت به حوادث و اصول ایمنی، جمع آوری اطلاعات لازم و اولویت‌بندی بر اساس معیارهای موجود، طراحی و اعمال مداخله مبتنی بر شواهد و اولویت‌های هر جامعه، پژوهش، پایش و نظارت و ارزشیابی است.

وی همچنین گفت: طرح اولیه جامعه ایمن در ایران نیز در سال ۱۳۷۵ تحت عنوان «پیشگیری از حوادث در سطح شهرستان» تدوین شده است. این طرح از سال ۱۳۷۶ در شهرهای کاشمر (خراسان رضوی)، لاهیجان (گیلان)، بوشهر (بوشهر)، شازند (مرکزی) و اسلامشهر (تهران) به صورت پایلوت اجرا شد. در سال ۱۳۸۳ نیز برنامه جامعه ایمن در یک شهر از هر دانشگاه اجرا شد. در سال ۱۳۸۴ این برنامه در دو شهر از هر دانشگاه اجرا شد و در سال ۱۳۸۷ هم تعداد ۱۲۵ شهرستان مجری برنامه جامعه ایمن در کشور شدند. در عین حال یکی از افتخاراتمان در این حوزه این است که ۲۲ منطقه شهرداری تهران و نهایتا کل شهر تهران به عنوان بزرگ‌ترین شهری که تا کنون عضو این جامعه جهانی شده، ثبت شد.

عضو هیات برد سلامت در بلایای وزارت بهداشت با بیان اینکه ادامه‌دار بودن این همت و واگذاری آن به نهادهای مردمی حائز اهمیت است، اظهار کرد: مهم‌ترین اصل از بین این اصول همکاری و مشارکت مردم در اجرا و ادامه‌دار بودن طرح جامعه ایمن است که البته نیازمند فرهنگ‌سازی درست و آموزش صحیح است. خوشبختانه شهرداری‌های کشور در این چند سال ورود خوبی به این حوزه داشته‌اند و  عملا نهادهای مردمی در این حوزه را تشکیل داده‌اند، بخصوص شهرداری تهران، اما هرچند که این اقدامات در راستای بهبود شرایط و ایمنی بالاتر انجام شده است، اما هنوز هم مشکلاتی در حوزه سلامت و شهرنشینی وجود دارد و قطعا برنامه‌ریزی‌های بیشتری برای رسیدن به هدف نهایی که داشتن جامعه عاری از آسیب و حادثه است، لازم داریم.

]]>
بازگشت ظریف به تهران http://deyaremehr.ir/57010 Tue, 20 Feb 2018 05:43:44 +0000 http://deyaremehr.ir/57010
بازگشت ظریف به تهران


Source link

]]>
سخنگوی وزارت خارجه: نتانیاهو موضع گیری‌های ناشیانه‌ای دارد/ مونیخ جایگاه شومن‌های تروریسم نیست http://deyaremehr.ir/57009 Tue, 20 Feb 2018 05:26:17 +0000 http://deyaremehr.ir/57009
سخنگوی وزارت خارجه: نتانیاهو موضع گیری‌های ناشیانه‌ای دارد/ مونیخ جایگاه شومن‌های تروریسم نیست

]]>
نشانه‌های روده ناسالم چیست؟ http://deyaremehr.ir/57008 Tue, 20 Feb 2018 04:44:26 +0000 http://deyaremehr.ir/57008

خیلی از مشکلات سلامت از جمله آکنه، واکنش‌های آلرژیک و حتی افسردگی و اضطراب می‌تواند ناشی از عدم سلامت روده‌ها باشد.

 عدم سلامت روده شما بر فرایندهایی مانند ترشح هورمون‌های خاص و سیستم ایمنی بدن نیز تاثیر می‌گذارد.

شما ناچارید به دنبال بروز هر کدام از علائم زیر، به سلامت این عضو از بدن خود شک کرده و با پزشک‌تان در تماس باشید:

مشکلات خواب: اختلالات خواب می‌تواند نشانه ای هشداردهنده از یک عدم تعادل در مواد شیمیایی ترشح شده توسط مغز برای خواب خوب باشد. همانطور که گفته شد، ۷۰ درصد سروتونین در روده‌‍‌ها ساخته می‌شود. هنگامی که سطوح سروتونین کاهش می‌یابد یا شرایط عادی ندارد، بی‌خوابی و اختلالات خواب از نشانه‌های شایع محسوب می‌شوند.

علاقه زیاد به شیرینی: عدم تعادل در باکتری‌ها به واسطه مصرف منظم قند و شیرینی‌ها می‌تواند اشتیاق بی‌انتها برای مصرف این نوع مواد غذایی را در پی داشته باشد. باکتری‌ها با این ماده که آنها را تغذیه می‌کند، سازگار می‌شوند و هنگامی که سطوح آن کاهش می‌یابد، آنها سوخت مورد نیاز خود را از مغز دریافت می‌کنند. در نتیجه، اشتهای بیشتری برای مصرف خوراکی‌های شیرین داشته و با گذشت زمان وزن اضافه خواهید کرد.

اضطراب و افسردگی: حدود ۷۰ درصد از سروتونین در بدن شما توسط روده‌ها تولید می‌شود. سروتونین انتقال دهنده عصبی احساس شادی است. مقادیر پایین این ماده شیمیایی سبب می‌شود احساس خستگی، افسردگی و اضطراب کنید.

سطوح بالای قند: دیابت مزمن ناشی از انباشت بیش از حد قند در خون شما است. اما علت دیگر آن می‌تواند عملکرد ضعیف روده باشد. باکتری‌های مفید روده در صورت آسیب دیدن منجر به ایجاد اشکال در فرایندهای متابولیکی می‌شوند که شکر را به انرژی تبدیل می‌کنند.

مشکلات پوستی: شرایطی مانند آکنه و اگزما ممکن است با مشکلات روده مرتبط باشند به ویژه زمانی که در باکتری‌های خوب روده تغییراتی ایجاد می‌شود. به عنوان مثال یک اختلال شناخته شده به نام سندرم روده تحریک پذیر باعث سخت شدن هضم ذرات خاصی از مواد غذایی و ایجاد التهاب بخصوص در پوست می‌شود.

مسائل گوارشی: التهاب شکم، تولید گاز و اسهال از علائم واضح تغییرات در باکتری‌های خوب روده است. باکتری‌های مفید روده مسئول حفظ سلامت دستگاه گوارش هستند، ضمن این که سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کنند و حتی بر نحوه عملکرد مغز نیز تاثیر می‌گذارند.

تنفس بدبو: هالیتوزیس یا همان تنفس بد بو ناشی از عدم تعادل میکروبی در روده است. در شرایطی که این عدم تعادل‌ها در معده آغاز می‌شوند، در بسیاری مواقع به بخش‌های دیگر بدن، از جمله دهان نقل مکان می‌کنند. اگر دهانشویه‌ها و روش‌های درمانی خارجی دیگر موجب از بین رفتن بوی بد دهان نمی‌شوند، بروز مشکل در روده‌ها می‌تواند دلیل این شرایط باشد.

عدم تحمل غذایی: عدم تحمل غذایی، مانند عدم تحمل لاکتوز یا گلوتن، یک محصول جانبی ناشی از دشواری در گوارش کامل این مواد در روده‌ها است. در صورت ابتلا به سندرم روده نشت پذیر، این دشواری در تجزیه غذا یک واکنش التهابی را تحریک می‌کند، که نه تنها بر گوارش تاثیرگذار است، بلکه سیستم ایمنی بدن انسان را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

]]>
وزیر راه در یاسوج: از کنار این حادثه نمی‌گذریم/ خیلی از اظهارنظرها غیر کارشناسی است http://deyaremehr.ir/57007 Tue, 20 Feb 2018 04:43:01 +0000 http://deyaremehr.ir/57007
وزیر راه در یاسوج: از کنار این حادثه نمی‌گذریم/ خیلی از اظهارنظرها غیر کارشناسی است


Source link

]]>
احضار سفیر سوئد در تهران به وزارت خارجه http://deyaremehr.ir/57006 Tue, 20 Feb 2018 04:04:21 +0000 http://deyaremehr.ir/57006
احضار سفیر سوئد در تهران به وزارت خارجه

]]>
ظریف مسکو را به مقصد تهران ترک کرد http://deyaremehr.ir/57005 Tue, 20 Feb 2018 03:41:53 +0000 http://deyaremehr.ir/57005
ظریف مسکو را به مقصد تهران ترک کرد


Source link

]]>